Mexen FA-J1229, elektrická vykurovacia tyč s termostatom 450W, biela, W959-0450-20
Kód: W959-0450-20
Neohodnotené
mexen fa j1229 grzalka elektryczna 450 w biala w959 0450 20
Skladom (>20 ks)
logomexen1
Technické údaje:
  • Celková dĺžka: 490 mm
  • Dĺžka vykurovacieho telesa: 415 mm
  • Čierna farba
  • Vykurovací výkon: 450 W
  • Prevádzkové napätie: 230V/50Hz
  • Funkcie ohrievača:
    • Sensitive umožňuje nastaviť teplotu s presnosťou 5 stupňov v rozsahu 0°C-55°C
    • Smart umožňuje nastaviť týždenný plán prevádzky ohrievača
    • ECO úspora energie vďaka možnosti nastavenia konštantnej teploty až do 30°C
    • Protimrazová ochrana média proti zamrznutiu pri poklese teploty pod 7°C
Hmotnosť: 0.4 kg
EAN: 5905315068842
Výkon (W): 450
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Vykurovací výkon: 450 W