Mexen FA-J1229, elektrická vykurovacia tyč s termostatom 600W, biela, W959-0600-20
Kód: W959-0600-20
Neohodnotené
mexen fa j1229 grzalka elektryczna 600 w biala w959 0600 20
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
Technické údaje:
  • Celková dĺžka: 615 mm
  • Dĺžka vykurovacieho telesa: 540 mm
  • Biela farba
  • Vykurovací výkon: 600 W
  • Prevádzkové napätie: 230V/50Hz
  • Funkcie ohrievača:
    • Sensitive umožňuje nastaviť teplotu s presnosťou 5 stupňov v rozsahu 0°C-55°C
    • Smart vám dáva možnosť nastaviť týždenný plán prevádzky ohrievača
    • ECO úspora energie vďaka možnosti nastavenia konštantnej teploty až do 30°C
    • Protimrazová ochrana média proti zamrznutiu pri poklese teploty pod 7°C
Hmotnosť: 0.4 kg
EAN: 5905315068866
Výkon (W): 600
Vykurovací výkon: 600 W