Mexen Florida, vykurovacie teleso 1080 x 600 mm, 358 W, biela, W206-1080-600-00-20
Kód: W206-1080-600-00-20
Neohodnotené
mexen floryda grzejnik dekoracyjny 1080 x 600 mm 358 w bialy w206 1080 600 00 20
Skladom u dodávateľa (11 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Florida
  • Kód produktu: W206-1080-600-00-20
Technické údaje:
  • Výška: 1080 mm
  • Šírka: 600 mm
  • Hĺbka: 40 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 57 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: Biela RAL 9016
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 8.1 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 358 W
  • Pripojenia:
    - 2xG 1/2" stredové
    - 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 8.1 kg
EAN: 5905315051875
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Florida
Farba: Biela
Šírka (mm): 600
Hĺbka (mm): 40
Výška (mm): 1080
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 570
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 358
Typ: Dekoračný
Vykurovací výkon: 358 W