Mexen Hades, vykurovacie teleso 1200 x 400 mm, 465 W, biela, W104-1200-400-00-20
Kód: W104-1200-400-00-20
Neohodnotené
mexen hades grzejnik lazienkowy 1200 x 400 mm 472 w bialy w104 1200 400 00 20
Více než 12 týdnů
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Detailné informácie
Podrobný popis
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Hades
  • Kód produktu: W104-1200-400-00-20
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 400 mm
  • Hĺbka: 40 mm
  • Rozstup pripojenia: 35 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové) / možnosť voľby
  • Farba: biela RAL 9016
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 7.38 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C 465 W
  • Pripojenia:
  • - 2xG 1/2" stredové
  • - 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť pripojenia elektrickej vykurovacej tyče: áno, nie je súčasťou
  • Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii
  • Súprava obsahuje: montážne konzoly pre uchytenie na stenu, záslepky a odvzdušňovací ventil
  • Poznámka: pripojovacie ventily nie sú súčasťou balenia, je možné ich dokúpiť v našom obchode
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 10 kg
EAN: 5905315050342
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Hades
Farba: Biela
Šírka (mm): 400
Hĺbka (mm): 40
Výška (mm): 1200
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 350
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 465
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 465 W