Mexen Hades, vykurovacie teleso 1200 x 400 mm, 465 W, čierna, W104-1200-400-00-70
Kód: W104-1200-400-00-70
Neohodnotené
mexen hades grzejnik lazienkowy 1200 x 400 mm 472 w czarny w104 1200 400 00 70
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Hades
  • Kód produktu: W104-1200-400-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 400 mm
  • Hĺbka: 40 mm
  • Rozstup pripojenia: 35 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové) / možnosť voľby
  • Farba: čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 7.38 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C 465 W
  • Možnosť pripojenia elektrickej vykurovacej tyče: áno, nie je súčasťou
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 10 kg
EAN: 5905315050359
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Hades
Farba: Čierna
Šírka (mm): 400
Hĺbka (mm): 40
Výška (mm): 1200
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 350
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 465
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 465 W