Mexen Hades, vykurovacie teleso 1200 x 500 mm, 444 W, zlatá, W104-1200-500-00-50
Kód: W104-1200-500-00-50
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (9 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Hades
  • Kód produktu: W104-1200-500-00-50
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 40 mm
  • Rozstup pripojenia: 45 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové) / možnosť voľby
  • Farba: zlatá
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 9.30 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C 444 W
  • Možnosť pripojenia elektrickej vykurovacej tyče: áno, nie je súčasťou
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 11 kg
EAN: 5905315050380
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Hades
Farba: Zlatá
Šírka (mm): 500
Hĺbka (mm): 40
Výška (mm): 1200
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 450
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 444
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 444 W