Mexen Hades, vykurovacie teleso 1200x400 mm, 367 W, chrómová, W104-1200-400-00-01
Kód: W104-1200-400-00-01
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (8 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Hádes
  • Kód produktu: W104-1200-400-00-01
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 400 mm
  • Hĺbka: 30 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami:
    • 35 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: Chróm
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 7.38 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95°C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C - 367 W
  • Pripojenia:
    • 2xG 1/2" stredové
    • 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť inštalácie vykurovacej tyče
  • Vysoko kvalitný, odolný, nehrdzavejúci náter
  • Sada obsahuje: závesy, montážnu súpravu, záslepky a odvzdušňovač
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 7.38 kg
EAN: 5905315071811
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Hades
Farba: Chrómová
Šírka (mm): 400
Hĺbka (mm): 40
Výška (mm): 1200
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 350
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 367
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 367 W