Mexen Hades, vykurovacie teleso 1200x400 mm, 367 W, zlatá lesklá, W104-1200-400-00-50
Kód: W104-1200-400-00-50
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 400 mm
  • Hĺbka: 40 mm
  • Rozstup pripojenia:
    • 35 cm (strana) alebo 5 cm (stred)
  • Farba: zlatá lesklá
  • Materiál: Oceľ
  • Hmotnosť: 7,38 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 MPa
  • Vykurovací výkon:
    • 75/65/20 °C - 367 W
  • Spojenia:
    • 2xG ½″ stred
    • 4xG ½″ zhora a zdola na pravej alebo ľavej strane
  • Možnosť inštalácie ohrievača
  • Vysoko kvalitný, odolný náter odolný voči korózii
  • Súprava obsahuje: závesy, montážnu sadu, záslepky a odvzdušňovač
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 10.15 kg
EAN: 5905315071828
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Hades
Farba: Zlatá
Šírka (mm): 400
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 350
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 367
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 367 W