Mexen Hades, vykurovacie teleso 1500 x 600 mm, 812 W, biela, W104-1500-600-00-20
Kód: W104-1500-600-00-20
Neohodnotené
mexen hades grzejnik lazienkowy 1500 x 600 mm 812 w bialy w104 1500 600 00 20
Skladom (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Hades
  • Kód produktu: W104-1500-600-00-20
Technické údaje:
  • Výška: 1500 mm
  • Šírka: 600 mm
  • Hĺbka: 40 mm
  • Rozstup pripojenia: 55 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové) / možnosť voľby
  • Farba: biela RAL 9016
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 13.10 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C 812 W
  • Možnosť pripojenia elektrickej vykurovacej tyče: áno, nie je súčasťou
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 12 kg
EAN: 5905315050472
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Hades
Farba: Biela
Šírka (mm): 600
Hĺbka (mm): 40
Výška (mm): 1500
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 550
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 812
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 812 W