Mexen Hades, vykurovacie teleso 1500x400 mm, 453 W, chrómová, W104-1500-400-00-01
Kód: W104-1500-400-00-01
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (1 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Hades
  • Kód produktu: W104-1500-400-00-01
Technické údaje:
  • Výška: 1500 mm
  • Šírka: 400 mm
  • Hĺbka: 30 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami:
    • 35 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: Chróm
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 9.68 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95°C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
    • 75/65/20 °C - 453 W
  • Možnosť inštalácie vykurovacej tyče
  • Vysoko kvalitný, odolný, nehrdzavejúci náter
  • Sada obsahuje: závesy, montážnu súpravu, slepé zátky a odvzdušňovač
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 9.68 kg
EAN: 5905315071873
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Hades
Farba: Chrómová
Šírka (mm): 400
Hĺbka (mm): 40
Výška (mm): 1500
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 350
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 453
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 453 W