Mexen Hades, vykurovacie teleso 1500x600 mm, 641 W, zlatá lesklá, W104-1500-600-00-50
Kód: W104-1500-600-00-50
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Hades
  • Kód produktu: W104-1500-600-00-50
Technické údaje:
  • Výška: 1500 mm
  • Šírka: 600 mm
  • Hĺbka: 30 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami:
    • 55 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: Zlatá lesklá
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 13.10 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95°C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
    • 75/65/20 °C - 641 W
  • Možnosť inštalácie vykurovacieho telesa
  • Vysoko kvalitný, odolný, nehrdzavejúci náter
  • Sada obsahuje: závesy, montážnu súpravu, záslepky a odvzdušňovač
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 13.1 kg
EAN: 5905315071941
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Hades
Farba: Zlatá
Šírka (mm): 600
Hĺbka (mm): 40
Výška (mm): 1500
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 550
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 641
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 641 W