Mexen Hades, vykurovacie teleso 1800 x 600 mm, 988 W, čierna, W104-1800-600-00-70
Kód: W104-1800-600-00-70
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (17 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Hades
  • Kód produktu: W104-1800-600-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1800 mm
  • Šírka: 600 mm
  • Hĺbka: 40 mm
  • Rozstup pripojenia: 55 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové) / možnosť voľby
  • Farba: čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 5.48 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C 988 W
  • Možnosť pripojenia elektrickej vykurovacej tyče: áno, nie je súčasťou
  • Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii
  • Súprava obsahuje: montážne konzoly pre uchytenie na stenu, záslepky a odvzdušňovací ventil
  • Poznámka: pripojovacie ventily nie sú súčasťou balenia, je možné ich dokúpiť v našom obchode
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 16 kg
EAN: 5905315050526
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Hades
Farba: Čierna
Šírka (mm): 600
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 550
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 988
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 988 W