Mexen Hades, vykurovacie teleso 1800x600 mm, 780 W, chrómová, W104-1800-600-00-01
Kód: W104-1800-600-00-01
Neohodnotené
Skladom (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Hades
  • Kód produktu: W104-1800-600-00-01
Technické údaje:
  • Výška: 1800 mm
  • Šírka: 600 mm
  • Hĺbka: 30 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami:
    • 55 cm (bočná) alebo 5 cm (uprostred)
  • Farba: Chróm
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 15.84 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95°C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
    • 75/65/20 °C - 780 W
  • Možnosť inštalácie vykurovacej tyče
  • Vysoko kvalitný, odolný, nehrdzavejúci náter
  • Sada obsahuje: závesy, montážnu súpravu, záslepky a odvzdušňovač
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 15.84 kg
EAN: 5905315071996
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Hades
Farba: Chrómová
Šírka (mm): 600
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 550
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 780
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 780 W