Mexen Hades, vykurovacie teleso 800 x 500 mm, 381 W, biela, W104-0800-500-00-20
Kód: W104-0800-500-00-20
Neohodnotené
mexen hades grzejnik lazienkowy 800 x 500 mm 386 w bialy w104 0800 500 00 20
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Hades
  • Kód produktu: W104-0800-500-00-20
Technické údaje:
  • Výška: 800 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 45 mm
  • Rozstup pripojenia: 45 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové) / možnosť voľby
  • Farba: biela RAL 9016
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 6.43 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C 381 W
  • Možnosť pripojenia elektrickej vykurovacej tyče: áno, nie je súčasťou
  • Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii
  • Súprava obsahuje: montážne konzoly pre uchytenie na stenu, záslepky a odvzdušňovací ventil
  • Poznámka: pripojovacie ventily nie sú súčasťou balenia, je možné ich dokúpiť v našom obchode
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 9 kg
EAN: 5905315050304
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Hades
Farba: Biela
Šírka (mm): 500
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 450
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Výkon (W): 381
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 381 W