Mexen Hades, vykurovacie teleso 800x400 mm, 249 W, chrómová, W104-0800-400-00-01
Kód: W104-0800-400-00-01
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (14 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Hádes
  • Kód produktu: W104-0800-400-00-01
Technické údaje:
  • Výška: 800 mm
  • Šírka: 400 mm
  • Hĺbka: 30 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami:
    • 35 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: Chróm
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 5.48 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95°C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
    • 75/65/20 °C - 249 W
  • Pripojenia:
    • 2xG 1/2" stredové
    • 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť inštalácie vykurovacej tyče
  • Vysoko kvalitný, odolný, nehrdzavejúci náter
  • Sada obsahuje: závesy, montážnu súpravu, záslepky a odvzdušňovač
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 5.48 kg
EAN: 5905315071729
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Hades
Farba: Chrómová
Šírka (mm): 400
Hĺbka (mm): 40
Výška (mm): 800
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 350
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Výkon (W): 249
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 249 W