Mexen Hades, vykurovacie teleso 800x600 mm, 353 W, zlatá lesklá, W104-0800-600-00-50
Kód: W104-0800-600-00-50
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (18 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Hades
  • Kód produktu: W104-0800-600-00-50
Technické údaje:
  • Výška: 800 mm
  • Šírka: 600 mm
  • Hĺbka: 30 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami:
    • 55 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: Zlatá lesklá
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95°C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
    • 75/65/20 °C - 353 W
  • Možnosť inštalácie ohrievača
  • Vysoko kvalitný, odolný, nehrdzavejúci náter
  • Sada obsahuje: závesy, montážnu súpravu, záslepky a odvzdušňovač
Hmotnosť: 7.38 kg
EAN: 5905315071798
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Hades
Farba: Zlatá
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Výkon (W): 353
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 353 W