Mexen Helios, vykurovacie teleso 1200 x 600 mm, 664 W, biela, W103-1200-600-00-20
Kód: W103-1200-600-00-20
Neohodnotené
mexen helios grzejnik lazienkowy 1200 x 600 mm 563 w bialy w103 1200 600 00 20
Skladom u dodávateľa (1 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Helios
  • Kód produktu: W103-1200-600-00-20
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 600 mm
  • Hĺbka: 68 mm
  • Rozstup pripojenia: 55 cm (bočné)
  • Farba: biela, RAL 9016
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 11,05 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C 664 W
  • Pripojenia: 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť pripojenia elektrickej vykurovacej tyče: áno, nie je súčasťou
  • Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii
  • Súprava obsahuje: montážne konzoly pre uchytenie na stenu, záslepky a odvzdušňovací ventil
  • Poznámka: pripojovacie ventily nie sú súčasťou balenia, je možné ich dokúpiť v našom obchode
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 11 kg
EAN: 5905315050717
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Helios
Farba: Biela
Šírka (mm): 600
Hĺbka (mm): 68
Výška (mm): 1200
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 550
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 664
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 664 W