Mexen Helios, vykurovacie teleso 1500x500 mm, 537 W, zlatá lesklá, W103-1500-500-00-50
Kód: W103-1500-500-00-50
Neohodnotené
mexen helios grzejnik lazienkowy 1500 x 500 mm 534 w zloty w103 1500 500 00 50
Skladom u dodávateľa (20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Helios
  • Kód produktu: W103-1500-500-00-50
Technické údaje:
  • Výška: 1500 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 54 mm
  • Rozmiestnenie pripojenia: 45 cm
  • Farba: Zlatá lesklá
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 11.53 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95°C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
    • 75/65/20 °C - 537 W
  • Pripojenia:
    • 4xG 1/2" hore a dole, vpravo alebo vľavo
  • Možnosť inštalácie vykurovacieho telesa
  • Vysoko kvalitný, odolný, nehrdzavejúci náter
  • Sada obsahuje: závesy, montážnu súpravu, záslepky a odvzdušňovač
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 11.53 kg
EAN: 5905315071644
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Helios
Farba: Zlatá
Šírka (mm): 500
Hĺbka (mm): 54
Výška (mm): 1500
Výkon (W): 680
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 680 W