Mexen Helios, vykurovacie teleso 800 x 600 mm, 450 W, čierna, W103-0800-600-00-70
Kód: W103-0800-600-00-70
Neohodnotené
mexen helios grzejnik lazienkowy 800 x 600 mm 448 w czarny w103 0800 600 00 70
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Helios
  • Kód produktu: W103-0800-600-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 800 mm
  • Šírka: 600 mm
  • Hĺbka: 68 mm
  • Rozstup pripojenia: 55 cm (bočné)
  • Farba: čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 7,62 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C 450 W
  • Pripojenia: 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť pripojenia elektrickej vykurovacej tyče: áno, nie je súčasťou
  • Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii
  • Súprava obsahuje: montážne konzoly pre uchytenie na stenu, záslepky a odvzdušňovací ventil
  • Poznámka: pripojovacie ventily nie sú súčasťou balenia, je možné ich dokúpiť v našom obchode
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 10 kg
EAN: 5905315050656
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Helios
Farba: Antracitová
Šírka (mm): 600
Hĺbka (mm): 68
Výška (mm): 800
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 550
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Výkon (W): 450
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 450 W