Mexen Helios, vykurovacie teleso 800x600 mm, 355 W, zlatá lesklá, W103-0800-600-00-50
Kód: W103-0800-600-00-50
Neohodnotené
mexen helios grzejnik lazienkowy 800 x 600 mm 354 w zloty w103 0800 600 00 50
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Helios
  • Kód produktu: W103-0800-600-00-50
Technické údaje:
  • Výška: 800 mm
  • Šírka: 600 mm
  • Hĺbka: 68 mm
  • Rozmiestnenie pripojenia: 55 cm
  • Farba: Zlatá lesklá
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 7.62 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95°C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
    • 75/65/20 °C - 355 W
  • Pripojenia:
    • 4xG 1/2" hore a dole, vpravo alebo vľavo
  • Možnosť inštalácie vykurovacieho telesa
  • Vysoko kvalitný, odolný, nehrdzavejúci náter
  • Sada obsahuje: závesy, montážnu súpravu, záslepky a odvzdušňovač
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 7.62 kg
EAN: 5905315071583
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Helios
Farba: Zlatá
Šírka (mm): 600
Hĺbka (mm): 68
Výška (mm): 800
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 550
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Výkon (W): 355
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 355 W