Mexen Helios vykurovacie teleso 1200 x 500 mm, 567 W, antracitová, W103-1200-500-00-66
Kód: W103-1200-500-00-66
Neohodnotené
mexen helios grzejnik lazienkowy 1200 x 500 mm 567 w antracyt w103 1200 500 00 66
6 týdnů
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Detailné informácie
Podrobný popis
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Helios
  • Kód produktu: W103-1200-500-00-66
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 54 mm
  • Rozstup pripojenia: 45 cm (bočné)
  • Farba: antracit, RAL 7016
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 9,65 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C 567 W
  • Pripojenia: 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť pripojenia elektrickej vykurovacej tyče: áno, nie je súčasťou
  • Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii
  • Súprava obsahuje: montážne konzoly pre uchytenie na stenu, záslepky a odvzdušňovací ventil
  • Poznámka: pripojovacie ventily nie sú súčasťou balenia, je možné ich dokúpiť v našom obchode
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 17.35 kg
EAN: 5905315050694
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Helios
Farba: Antracitová
Šírka (mm): 500
Hĺbka (mm): 54
Výška (mm): 1200
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 450
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 567
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 567 W