Mexen Jukon, vykurovacie teleso 988 x 500 mm, 364 W, chrómová, W116-0988-500-00-01
Kód: W116-0988-500-00-01
Neohodnotené
mexen jukon grzejnik lazienkowy dekoracyjny 988 x 500 mm 246 w chrom w116 0988 500 00 01
Skladom u dodávateľa (11 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Yukon
  • kód produktu: W116-0988-500-00-01
Technické údaje:
  • Výška: 988 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 88 mm
  • Rozmiestnenie pripojenia: 8 cm
  • Farba: chrómová
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 10,94 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
    • 75/65/20 °C - 364 W
  • Pripojenia: 4xG 1/2" stredové
  • Možnosť montáže vykurovacej tyče
  • Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii
  • Vrátane: závesov, montážnej súpravy, zátok a odvzdušňovača
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 10.94 kg
EAN: 5905315072597
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Jukon
Farba: Chrómová
Šírka (mm): 500
Hĺbka (mm): 88
Výška (mm): 988
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 80
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 364
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 364 W