Mexen Jukon, vykurovacie teleso 988 x 500 mm, 364 W, zlatá lesklá, W116-0988-500-00-50
Kód: W116-0988-500-00-50
Priemerné hodnotenie produktu je 3,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie
mexen jukon grzejnik lazienkowy dekoracyjny 988 x 500 mm 246 w zloty w116 0988 500 00 50
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Yukon
  • kód produktu: W116-0988-500-00-50
Technické údaje:
  • Výška: 988 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 88 mm
  • Rozmiestnenie pripojenia: 8 cm
  • Farba: zlatá lesklá
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
    • 75/65/20 °C - 364 W
Hmotnosť: 10.94 kg
EAN: 5905315072603
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Jukon
Farba: Zlatá
Výška (mm): 988
Povrchová úprava: Lesklá
Výkon (W): 364
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 364 W