Mexen Jukon, vykurovacie teleso 988 x 500 mm, 461 W, antracitová, W116-0988-500-00-66
Kód: W116-0988-500-00-66
Neohodnotené
mexen jukon grzejnik lazienkowy dekoracyjny 988 x 500 mm 461 w antracyt w116 0988 500 00 66
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Yukon
  • kód produktu: W116-0988-500-00-66
Technické údaje:
  • Výška: 988 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 88 mm
  • Rozmiestnenie pripojenia: 8 cm
  • Farba: antracitová
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C - 461 W
Hmotnosť: 10.94 kg
EAN: 5905315072610
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Jukon
Farba: Antracitová
Výkon (W): 461
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 461 W