Mexen Jupiter vykurovacie teleso 1200 x 600 mm, 594 W, čierna, W107-1200-600-00-70
Kód: W107-1200-600-00-70
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Jupiter
  • Kód produktu: W107-1200-600-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 600 mm
  • Hĺbka: 73 mm
  • Rozstup pripojenia: 55 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: čierna, RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 14,88 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C 594 W
  • Pripojenia:
    - 2xG 1/2" stredové
    4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť pripojenia elektrickej vykurovacej tyče: áno, nie je súčasťou
  • Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii
  • Súprava obsahuje: montážne konzoly pre uchytenie na stenu, záslepky a odvzdušňovací ventil
  • Poznámka: pripojovacie ventily nie sú súčasťou balenia, je možné ich dokúpiť v našom obchode
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 17.35 kg
EAN: 5905315051141
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Jupiter
Farba: Čierna
Šírka (mm): 600
Hĺbka (mm): 73
Výška (mm): 1200
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 550
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 594
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 594 W