Mexen Kansas, vykurovacie teleso 1200 x 420 mm, 975 W, čierna, W204-1200-420-00-70
Kód: W204-1200-420-00-70
Neohodnotené
mexen kansas grzejnik dekoracyjny 1200 x 420 mm 842 w czarny w204 1200 420 00 70
6 týdnů
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Detailné informácie
Podrobný popis
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Kansas
  • kód produktu: W204-1200-420-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 420 mm
  • Hĺbka: 42 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 42 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: Čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 20.96 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,4 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 975 W