Mexen Kansas, vykurovacie teleso 1800 x 420 mm, 975 W, čierna, W204-1800-420-00-70
Kód: W204-1800-420-00-70
Neohodnotené
mexen kansas grzejnik dekoracyjny 1800 x 420 mm 1242 w czarny w204 1800 420 00 70
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
Mexen Kansas, vykurovacie teleso 1800 x 420 mm, 975 W, čierna, W204-1200-420-00-70
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Kansas
  • kód produktu: W204-1800-420-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1800 mm
  • Šírka: 420 mm
  • Hĺbka: 42 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 42 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: Čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 20.96 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,4 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 975 W
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 28.26 kg
EAN: 5905315051837
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Kansas
Farba: Čierna
Šírka (mm): 420
Hĺbka (mm): 42
Výška (mm): 1800
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 420, 1740
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 1441
Typ: Dekoračný
Vykurovací výkon: 1441 W