Mexen Kent, vykurovacie teleso 1882 x 380 mm, 1392 W, čierna, W216-1882-380-00-70
Kód: W216-1882-380-00-70
Neohodnotené
mexen kent grzejnik dekoracyjny 1882 x 380 mm 1392 w czarny w216 1882 380 00 70
Skladom u dodávateľa (12 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Kent
  • kód produktu: W216-1882-380-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1882 mm
  • Šírka: 380 mm
  • Hĺbka: 85 mm
  • Rozmiestnenie pripojenia: 38 cm
  • Farba: čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 25.40 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 1392 W
  • Pripojenia:
    - 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 25.4 kg
EAN: 5905315052148
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Kent
Farba: Čierna
Šírka (mm): 380
Hĺbka (mm): 85
Výška (mm): 1882
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 380, 1800
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 1392
Typ: Dekoračný
Vykurovací výkon: 1392 W