Mexen Kiso vykurovacie teleso 1250 x 500 mm, 256 W, biela, W114-1250-500-00-20
Kód: W114-1250-500-00-20
Neohodnotené
mexen kiso grzejnik lazienkowy dekoracyjny 1250 x 500 mm 256 w bialy w114 1250 500 00 20
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Kiso
  • kód produktu: W114-1250-500-00-20
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 64 mm
  • Rozmiestnenie pripojenia: 8 cm
  • Farba: biela RAL 9016
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 8,3 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C - 256 W
  • Pripojenia: 4xG 1/2" stredové
  • Možnosť montáže vykurovacej tyče
  • Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii
  • Vrátane: závesov, montážnej súpravy, zátok a odvzdušňovača
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 8.3 kg
EAN: 5905315051332
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Kiso
Farba: Biela
Šírka (mm): 500
Hĺbka (mm): 64
Výška (mm): 1250
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 80
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 256
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 256 W