Mexen Leo, drez granitový 900x500x190 mm, 1-komorový, čierna s čiernym sifónom, 6501901010-77-B
Kód: 6501901010-77-B
Neohodnotené
mexen leo zlewozmywak granitowy 1 komorowy z ociekaczem 900 x 500 mm czarny syfon czarny 6501901010 77 b
Do 14 dní (20 ks)
Podrobný popis
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Leo
  • Model: 1-komorový s odkvapkávačom
  • Farba: čierna
  • Povrchová úprava: hladká
  • Dĺžka 900 mm
  • Šírka 500 mm
  • Výška: 190 mm
  • Hĺbka komory: 180 mm
  • Rozmer komory: 430x415 mm
  • Do skrinky s rozmerom od 500 mm
  • Sifón + Automatická odtoková zátka
  • Materiál: Žula (80% žula - kameň, 20% živica)
  • Zvýšená odolnosť voči nárazu, poškriabaniu, zmene farby, vysokej teplote a teplotným šokom
  • 2 otvory na batériu a automatickú zátku vyrezané počas výroby
  • Prepadový otvor: Áno
  • Obojstranný drez - odkladacia plocha môže byť vpravo aj vľavo
Sada obsahuje automatický sifón:
  • Farba: čierna
  • Odtokový otvor: 3,5 ”;fi = 90 mm