Mexen Luxpro+ LED reflektor, 10W, Neutrálna - 4000K, 1100 lm, biela - L231-010-40-20
Kód: L231-010-40-20
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
Podrobný popis
Mexen Luxpro+ LED reflektor, 10W, neutrálny vodič - 4000K, 1100 lm, biely - L231-010-40-20
Popis:
  • Šírka: 103 mm
  • Výška: 95 mm
  • Typ LED: SMD LED
  • Výkon: 10W
  • Celkový svetelný tok: 1100 lm
  • Farba svetla: Neutrálna
  • Farebná teplota: 4000K
  • Index farebného vykresľovania CRI: Ra ≥ 80
  • Stmievateľná schopnosť: Nie
  • Pohybový senzor: Nie
  • Farba: Biela
  • Materiál puzdra: hliník
  • Materiál tienidla: Tvrdené sklo
  • Dĺžka šnúry: 15 cm
  • Prierez kábla: 3x1 mm
  • Montáž: povrchovo namontovaná
  • Použitie: Vnútorné, vonkajšie
  • Uhol lúča: 120º
  • Pohyblivé vertikálne svietidlo: 180º
  • Napätie: 220-240V
  • Pomer fázového posunu: 0,90
  • Energetická trieda: E
  • Spotreba energie: 10 kWh/1000 h
  • Životnosť: 25 000 h
  • Prevádzková teplota: -20°C až +40°C