Mexen Luxpro+ LED reflektor, 10W, Studená - 6500K, 1100 lm, biela - L231-010-65-20
Kód: L231-010-65-20
Podrobný popis
LED reflektor Mexen Luxpro+, 10W, studený - 6500K, 1100 lm, biely - L231-010-65-20
Popis:
  • Šírka: 103 mm
  • Výška: 95 mm
  • Typ LED: SMD LED
  • Výkon: 10W
  • Celkový svetelný tok: 1100 lm
  • Svetlá farba: Studená
  • Farebná teplota: 6500K
  • Pohybový senzor: Nie
  • Farba: Biela
  • Dĺžka šnúry: 15 cm
  • Prierez kábla: 3x1 mm
  • Energetická trieda: E
  • Spotreba energie: 10 kWh/1000 h
  • Životnosť: 25 000 h
  • Prevádzková teplota: -20°C až +40°C