Mexen Luxpro+ LED reflektor, 20W, Studená - 6500K, 2200 lm, čierna - L231-020-65-70
Kód: L231-020-65-70
Podrobný popis
LED reflektor Mexen Luxpro+, 20W, studený - 6500K, 2200 lm, čierny - L231-020-65-70
Popis produktu:
  • Šírka: 111 mm
  • Výška: 105 mm
  • Typ LED: SMD LED
  • Výkon: 20W
  • Celkový svetelný tok: 2200 lm
  • Svetlá farba: Studená
  • Farebná teplota: 6500K
  • Pohybový senzor: Nie
  • Farba: Čierna
  • Dĺžka šnúry: 15 cm
  • Prierez kábla: 3x1 mm
  • Energetická trieda: E
  • Spotreba energie: 20 kWh/1000 h
  • Životnosť: 25 000 h
  • Prevádzková teplota: -20°C až +40°C