Mexen Luxpro+ LED reflektor, 30W, Neutrálna - 4000K, 3300 lm, biela - L231-030-40-20
Kód: L231-030-40-20
Podrobný popis
Mexen Luxpro+ LED reflektor, 30W, neutrálny - 4000K, 3300 lm, biely - L231-030-40-20
Popis:
  • Šírka: 142 mm
  • Výška: 135 mm
  • Typ LED: SMD LED
  • Výkon: 30W
  • Celkový svetelný tok: 3300 lm
  • Farba svetla: Neutrálna
  • Farebná teplota: 4000K
  • Pohybový senzor: Nie
  • Farba: Biela
  • Dĺžka šnúry: 15 cm
  • Prierez kábla: 3x1 mm
  • Energetická trieda: E
  • Spotreba energie: 30 kWh/1000 h
  • Životnosť: 25 000 h
  • Prevádzková teplota: -20°C až +40°C