Mexen Luxpro+ LED reflektor, 50W, Neutrálna - 4000K, 5500 lm, čierna - L231-050-40-70
Kód: L231-050-40-70
Podrobný popis
Popis:
  • Šírka: 180 mm
  • Výška: 137 mm
  • Typ LED: SMD LED
  • Výkon: 50W
  • Celkový svetelný tok: 5500 lm
  • Farba svetla: Neutrálna
  • Farebná teplota: 4000K
  • Pohybový senzor: Nie
  • Farba: Čierna
  • Dĺžka šnúry: 15 cm
  • Prierez kábla: 3x1 mm
  • Energetická trieda: E
  • Spotreba energie: 50 kWh/1000 h
  • Životnosť: 25 000 h
  • Prevádzková teplota: -20°C až +40°C