Mexen Mars, elektrické vykurovacie teleso 700 x 500 mm, 300 W, antracitová, W110-0700-500-2300-66
Kód: W110-0700-500-2300-66
Neohodnotené
mexen mars grzejnik elektryczny 700 x 500 mm 300 w antracyt w110 0700 500 2300 66
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
Technické údaje:
  • Výška: 700 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 30 mm
  • Farba: Antracit
  • Materiál: oceľ
  • Vykurovací výkon: 300 W
  • Počet vykurovacích rebier: 13
  • Celková dĺžka vykurovacej tyče: 426 mm
  • Dĺžka vykurovacej tyče: 310 mm
  • Dĺžka napájacieho kábla: 1,5 m
  • Prevádzkové napätie: 230 V/50 Hz
  • Trieda ochrany: IP44
  • Dotykové ovládanie pomocou LED displeja
  • Dodatočná ochrana proti chodu nasucho
  • Vstavaný termostat udržuje požadovanú teplotu radiátora
  • Vysokokvalitný, odolný náter odolný voči korózii
  • Pre správnu funkciu musí byť radiátor naplnený vodou alebo zmesou vody, napr. s glykolom
  • Súprava obsahuje: závesy, montážnu súpravu a záslepky
Funkcie vykurovacej tyče:
  • Sensitive umožňuje nastaviť teplotu v rozsahu 40°C-65°C
  • Rodičovský zámok vám umožňuje uzamknúť ovládač ohrievača
Dodatočné parametre
Kategória: Elektrické kúrenie a sušiaky uterákov
Hmotnosť: 13 kg
EAN: 5905315235923
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Mars
Farba: Antracitová
Šírka (mm): 500
Hĺbka (mm): 30
Výška (mm): 700
Materiál: oceľ
Montáž: Nástenná, univerzálna (ľavá alebo pravá)
Výkon (W): 300
Typ: Elektrický
Vykurovací výkon: 300 W