Mexen Mars, vykurovacie teleso 1200x500 mm, 417 W, chróm, W110-1200-500-00-01
Kód: W110-1200-500-00-01
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 30 mm
  • Rozstup pripojenia: 450 mm (na stranách) alebo 50 mm (stredové) / možnosť voľby
  • Vzdialenosť do steny: 74 mm
  • Farba: chróm
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 8,23 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Pracovná teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 MPa
  • Možnosť vykurovania: ústredné vykurovanie, elektrické vykurovanie tyčou, kombinované vykurovanie
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 417 W
  • Pripojenie:  2 x G ½″ stredové, 4 x G ½″ hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť inštalácie elektrickej vykurovacej tyče
  • Vysoko kvalitný, odolný náter odolný voči korózii
  • Súprava obsahuje: montážne konzoly pre uchytenie na stenu, záslepky a odvzdušňovací ventil
  • Poznámka: pripojovacie ventily nie sú súčasťou balenia, je možné ich dokúpiť v našom obchode
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 8.23 kg
EAN: 5905315050137
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Mars
Farba: Chrómová
Šírka (mm): 500
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 450
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 417
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 417 W