Mexen Mars, vykurovacie teleso 1500x600 mm, 729 W, antracitová, W110-1500-600-00-66
Kód: W110-1500-600-00-66
Neohodnotené
Skladom (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Mars
  • kód produktu: W110-1500-600-00-66
Technické údaje:
  • Výška: 1500 mm
  • Šírka: 600 mm
  • Hĺbka: 30 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami:
    • 55 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: Antracitová
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 11.10 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95°C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
    • 75/65/20 °C 729 W
  • Pripojenia:
    • 2xG 1/2" stredové
    • 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť inštalácie vykurovacej tyče
  • Vysoko kvalitný, odolný, nehrdzavejúci náter
  • Sada obsahuje: závesy, montážnu súpravu, záslepky a odvzdušňovač
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 11.1 kg
EAN: 5905315072498
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Mars
Farba: Antracitová
Šírka (mm): 600
Hĺbka (mm): 30
Výška (mm): 1500
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 450
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 729
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 729 W