Mexen Mars, vykurovacie teleso 1800x600 mm, 953 W, antracitová, W110-1800-600-00-66
Kód: W110-1800-600-00-66
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (7 ks)
logomexen1
Technické údaje:
  • Výška: 1800 mm
  • Šírka: 600 mm
  • Hĺbka: 30 mm
  • Rozstup pripojenia: 550 mm (na stranách) alebo 50 mm (stredové) / možnosť voľby
  • Vzdialenosť do steny: 90 mm
  • Farba: antracitová RAL 7016
  • Reakcia na oheň: A1
  • Pracovná teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 MPa
  • Možnosť vykurovania: ústredné vykurovanie, elektrické vykurovanie tyčou, kombinované vykurovanie
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 953 W
Hmotnosť: 14.26 kg
EAN: 5905315072559
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Mars
Farba: Antracitová
Rozteč pripojenia (mm): 50, 550
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 953
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 953 W