Mexen Mars, vykurovacie teleso 700x400 mm, 188 W, zlatá lesklá, W110-0700-400-00-50
Kód: W110-0700-400-00-50
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Mars
  • Kód produktu: W110-0700-400-00-50
Technické údaje:
  • Výška: 700 mm
  • Šírka: 400 mm
  • Hĺbka: 30 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami:
    • 35 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: Zlatá lesklá
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 4.06 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95°C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
    • 75/65/20 °C 188 W
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 4.06 kg
EAN: 5905315072245
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Mars
Farba: Zlatá
Šírka (mm): 400
Hĺbka (mm): 30
Výška (mm): 700
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 350
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 188
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 188 W