Mexen Mars, vykurovacie teleso 700x500 mm, 284 W, antracitová, W110-0700-500-00-66
Kód: W110-0700-500-00-66
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Mars
  • Kód produktu: W110-0700-500-00-66
Technické údaje:
  • Výška: 700 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 30 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami:
    • 45 cm (bočné) alebo 5 cm (stredová)
  • Farba: Antracitová
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 4.67 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95°C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
    • 75/65/20 °C 284 W
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 4.67 kg
EAN: 5905315072283
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Mars
Farba: Antracitová
Šírka (mm): 500
Hĺbka (mm): 30
Výška (mm): 700
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 450
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 284
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 284 W