Mexen Neptun, vykurovacie teleso 1200 x 500 mm, 456 W, antracitová, W101-1200-500-00-66
Kód: W101-1200-500-00-66
Neohodnotené
mexen neptun grzejnik lazienkowy dekoracyjny 1200 x 500 mm 456 w antracyt w101 1200 500 00 66
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Neptun
  • Kód produktu: W101-1200-500-00-66
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 66 mm
  • Rozstup pripojenia: 5 cm (stredové)
  • Farba: čierna RAL 7016
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 8,47 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C 456 W
  • Pripojenia:  4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť pripojenia elektrickej vykurovacej tyče: áno, nie je súčasťou
  • Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii
  • Súprava obsahuje: montážne konzoly pre uchytenie na stenu, záslepky a odvzdušňovací ventil
  • Poznámka: pripojovacie ventily nie sú súčasťou balenia, je možné ich dokúpiť v našom obchode
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 8.47 kg
EAN: 5905315050588
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Neptun
Farba: Antracitová
Šírka (mm): 500
Hĺbka (mm): 66
Výška (mm): 1200
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 456
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 456 W