Mexen Neptun, vykurovacie teleso 1400x500 mm, 420 W, zlatá lesklá, W101-1400-500-00-50
Kód: W101-1400-500-00-50
Neohodnotené
mexen neptun grzejnik lazienkowy dekoracyjny 1400 x 500 mm 420 w zloty w101 1400 500 00 50
Skladom (7 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Neptun
  • Kód produktu: W101-1400-500-00-50
Technické údaje:
  • Výška: 1400 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 66 mm
  • Rozmiestnenie pripojenia: 5 cm
  • Farba: Zlatá lesklá
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 9.79 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95°C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
    • 75/65/20 °C - 420 W
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 9.79 kg
EAN: 5905315071132
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Neptun
Farba: Zlatá
Šírka (mm): 500
Hĺbka (mm): 66
Výška (mm): 1400
Výkon (W): 420
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 420 W