Mexen Neptun, vykurovacie teleso 1400x500 mm, 532 W, antracitová, W101-1400-500-00-66
Kód: W101-1400-500-00-66
Neohodnotené
mexen neptun grzejnik lazienkowy dekoracyjny 1400 x 500 mm 532 w antracyt w101 1400 500 00 66
Skladom u dodávateľa (4 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Neptun
  • Kód produktu: W101-1400-500-00-66
Technické údaje:
  • Výška: 1400 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 66 mm
  • Rozmiestnenie pripojenia: 5 cm
  • Farba: Antracitová
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 9.79 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95°C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
    • 75/65/20 °C - 532 W
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 9.79 kg
EAN: 5905315071149
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Neptun
Farba: Antracitová
Šírka (mm): 500
Hĺbka (mm): 66
Výška (mm): 1400
Výkon (W): 532
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 532 W