Mexen Neptun, vykurovacie teleso 900x500 mm, 369 W, antracitová, W101-0900-500-00-66
Kód: W101-0900-500-00-66
Neohodnotené
mexen neptun grzejnik lazienkowy dekoracyjny 900 x 500 mm 369 w antracyt w101 0900 500 00 66
Skladom u dodávateľa (14 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Neptun
  • Kód produktu: W101-0900-500-00-66
Technické údaje:
  • Výška: 900 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 66 mm
  • Rozmiestnenie pripojenia: 5 cm
  • Farba: Antracitová
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95°C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
    • 75/65/20 °C - 369 W
Hmotnosť: 6.93 kg
EAN: 5905315071095
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Neptun
Farba: Antracitová
Výkon (W): 369
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 369 W