Mexen Nevada, vykurovacie teleso 1200 x 360 mm, 483 W, čierna, W201-1200-360-00-70
Kód: W201-1200-360-00-70
Neohodnotené
mexen nevada grzejnik dekoracyjny 1200 x 360 mm 483 w czarny w201 1200 360 00 70
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Nevada
  • Kód produktu: W201-1200-360-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 360 mm
  • Hĺbka: 78 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 36 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: Čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 14.42 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 483 W
  • Pripojenia:
    - 2xG 1/2" stredové
    - 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť montáže vykurovacej tyče
  • Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii
  • Vrátane: závesov, montážnej súpravy, zátok a odvzdušňovača
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Nevada
Farba: Čierna
Šírka (mm): 360
Hĺbka (mm): 78
Výška (mm): 1200
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 360, 1150
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 483
Typ: Dekoračný
Vykurovací výkon: 483 W