Mexen Nevada, vykurovacie teleso 1800 x 360 mm, 705 W, čierna, W201-1800-360-00-70
Kód: W201-1800-360-00-70
Neohodnotené
mexen nevada grzejnik dekoracyjny 1800 x 360 mm 705 w czarny w201 1800 360 00 70
Skladom u dodávateľa (19 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Nevada
  • Kód produktu: W201-1800-360-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1800 mm
  • Šírka: 360 mm
  • Hĺbka: 78 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 36 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: Čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 20,83 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 705 W
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 20.83 kg
EAN: 5905315051707
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Nevada
Farba: Čierna
Šírka (mm): 360
Hĺbka (mm): 78
Výška (mm): 1800
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 360, 1750
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 705
Typ: Dekoračný
Vykurovací výkon: 705 W