Mexen Omaha, vykurovacie teleso 1800 x 420 mm, 655 W, biela, W208-1800-420-00-20
Kód: W208-1800-420-00-20
Neohodnotené
mexen omaha grzejnik dekoracyjny 1800 x 420 mm 655 w bialy w208 1800 420 00 20
Skladom u dodávateľa (7 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Omaha
  • Kód produktu: W208-1800-420-00-20
Špecifikácie:
  • Výška: 1800 mm
  • Šírka: 420 mm
  • Hĺbka: 50 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 42 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: biela RAL 9016
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 14.25 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 655 W
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 14.25 kg
EAN: 5905315051912
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Omaha
Farba: Biela
Šírka (mm): 420
Hĺbka (mm): 50
Výška (mm): 1800
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 420, 1330
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 655
Typ: Dekoračný
Vykurovací výkon: 655 W