Mexen Ops vykurovacie teleso 1000 x 550 mm, 517 W, čierna, W122-1000-550-00-70
Kód: W122-1000-550-00-70
Neohodnotené
mexen ops grzejnik lazienkowy 1000 x 550 mm 517 w czarny w122 1000 550 00 70
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Ops
  • Kód produktu: W122-1000-550-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1000 mm
  • Šírka: 550 mm
  • Hĺbka: 135 mm
  • Rozmiestnenie pripojenia: 8 cm
  • Farba: čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 7.89 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 517 W
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 7.89 kg
EAN: 5905315051592
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Ops
Farba: Čierna
Šírka (mm): 550
Hĺbka (mm): 135
Výška (mm): 1000
Výkon (W): 517
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 517 W