Mexen Oregon, vykurovacie teleso 1200 x 360 mm, 417 W, čierna, W202-1200-350-00-70
Kód: W202-1200-350-00-70
Neohodnotené
mexen oregon grzejnik dekoracyjny 1200 x 360 mm 417 w czarny w202 1200 350 00 70
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Oregon
  • Kód produktu: W202-1200-350-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 360 mm
  • Hĺbka: 55 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 36 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 11.06 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 417 W
  • Pripojenia:
  • - 2xG 1/2" stredové
  • - 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť montáže vykurovacej tyče
  • Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii
  • Vrátane: závesov, montážnej súpravy, zátok a odvzdušňovača
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 11.06 kg
EAN: 5905315051738
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Oregon
Farba: Čierna
Šírka (mm): 360
Hĺbka (mm): 55
Výška (mm): 1200
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 360, 1160
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 417
Typ: Dekoračný
Vykurovací výkon: 417 W